110104-2023 - ÄndringSverige-Halmstad: Operationsteknik
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Intraokulära linser del 2
Referensnummer: RS221018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33160000 Operationsteknik
II.1.4.
Kort beskrivning
Linser, slitkniv, polopset som avbröts i tidigare annonserad upphandling.