2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggservice
Beskrivning: Byggservice inom Region Dalarna
Intern identifierare: RS 2024/1941
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 44230000 Byggnadssnickerier, 45421000 Snickeriarbeten, 45454000 Ombyggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1591599
Huvudklassificering (cpv): 45421000 Snickeriarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument MT
Beskrivning: Byggservice in region Dalarna
Intern identifierare: 1638150