110221-2025 - Resultat
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputstjänster
Beskrivning: Utförande av fönsterputstjänster för Göteborgs universitet och Chalmers
Intern identifierare: EUI 24 033
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: FÖnsterputstjänster för Göteborgs universitet och Chalmers
Intern identifierare: EUI24033
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GU Område 1 Centrum
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: EUI240331
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: GU Område 2 Medicinarberget
Intern identifierare: 24 033 1
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: GU Område 3 Haga/Linné
Intern identifierare: 240333
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: GU Område 4 Rosenlund
Intern identifierare: 24 033
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: GU Område 5 Konferens och boende
Intern identifierare: 240335
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Chalmers Område 1 Lindholmen och Råö
Intern identifierare: 240336
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Chalmers område 2 Johanneberg: nord och öst
Intern identifierare: 240337
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Chalmers Område 3 Johanneberg: väst och syd
Intern identifierare: EUI 24 033_4