110234-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Social omsorg med inkvartering – Skyddade boenden 2026, ramavtal
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyddade boenden 2026, ramavtal
BeskrivningUpphandling av Skyddat boende (skyddsnivå 3) för Norrtälje kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenSociala tjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelA - Skyddat boende för vuxna med medföljande barn, tillstånd för skyddat boende krävs
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118458:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelB - Skyddat boende för vuxna, tillstånd för skyddat boende krävs
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118458:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelC - Skyddat boende för avhoppare 20 år och uppåt, tillstånd för skyddat boende krävs
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118458:Lot:3