110242-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektledare järnväg till flertalet projekt inom Investering Östra Regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare järnväg till flertalet projekt inom Investering Östra Regionen
BeskrivningProjektledare järnväg till flertalet projekt inom Investering Östra Regionen
Intern identifierareKOM-418990
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektledare järnväg till flertalet projekt inom Investering Östra Regionen