2. Förfarande
Förfarande
Titel: För upprättande av vägplan med lokaliseringsalternativ, typfall 4 för väg 156 Förbifart Skene, Marks kommun.
Beskrivning: Framtagande av vägplan till och med samrådshandling- val av lokalisering, inklusive miljöbedömning.
Intern identifierare: KOM-417656
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För upprättande av vägplan med lokaliseringsalternativ, typfall 4 för väg 156 Förbifart Skene, Marks kommun.