110271-2017 - ResultatSverige-Arvidsjaur: Reparation och underhåll av telefonväxlar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och support av Telefonväxel 2017.
Referensnummer: UH-2016-107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50334130 Reparation och underhåll av telefonväxlar
II.1.4.
Kort beskrivning
Service och underhåll av gemensam växel för Sorsele, Malå, Arvidsjaur och Arjeplog.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen