110324-2017 - ÄndringSverige-Stenungsund: Kopieringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Scanning och digital förvaring av bygglovshandlingar.
Referensnummer: 0624-15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79521000 Kopieringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Stenungsunds kommun genomför upphandling avseende ramavtal för scanning av bygglovshandlingar samt ett digitalt arkiv.
Ramavtal kommer att tecknas med en (1) leverantör i enlighet med de villkor som framgår av detta upphandlingsdokument.
Planerad avtalsstart är 1.5.2017.