110326-2017 - ÄndringSverige-Landskrona: Landskapsarkitektur
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Landskapsarkitekter.
Referensnummer: 2017/2109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71420000 Landskapsarkitektur
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av landskapsarkitekter.