110329-2017 - ÄndringSverige-Tumba: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakningstjänster Botkyrka kommun.
Referensnummer: 2017:72
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bevakningstjänster.