Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning till Hököpinge skola
Referensnummer: UH-2023-33
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Intresserade leverantörer inbjuds härmed att lämna anbud avseende leverans av möbler och inredning till Hököpinge skola på Mossahusvägen, 235 92 Vellinge i Hököpinge. Upphandlingen består av tolv (12) olika delar.
Upphandlingskontrakt kommer att tecknas med en (1) leverantörer per del i enlighet med de villkor som framgår av detta förfrågningsunderlag (”Förfrågningsunderlaget”), se särskilt punkt 2.7. Kommersiella villkor som kommer att ligga till grund för upphandlingskontraktet följer av punkten 6 nedan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej