110559-2026 - Resultat
Sverige – Skyltar – Trafikinformationstavlor Norra och Östra 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrafikinformationstavlor Norra och Östra 2026
BeskrivningTrafikinformationstavlor Norra och Östra 2026
Intern identifierareKOM-419745
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTrafikinformationstavlor Norra och Östra 2026