2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster för produktion av e-lärande
Beskrivning: Upphandlingen omfattar följande: - Produktion av e-lärande. - Uppdatering och utveckling av befintliga e-lärandeproduktioner. - Identifiering och utredning av behov i e-lärande produktion. - Ge pedagogisk rådgivning samt kunna identifiera och utreda behov för olika utbildningsinsatser.
Intern identifierare: SF 2025/413
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: 19 kap. bilaga 2 enligt lagen (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU). Förenklat förfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80420000 E-lärande
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning, 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulttjänster för produktion av e-lärande