Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35230000 Handklovar
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 30 000 000,00 SEK