2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sundsvall Logistikpark, Terminaloperatör Sundsvalls kombiterminal
Beskrivning: Sundsvalls Logistikpark AB upphandlar terminaloperatör till Sundsvalls kombiterminal. MittSverige Vatten & Avfall AB är administrativt ansvarig för upphandlingen.
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förhandlat förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993100 Tjänster för drift av anläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102247:Lot:1