110799-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstransport – Transport och omhändertagande av avfall till förbränning, inklusive hårdplast till återvinning- Nordanstigs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och omhändertagande av avfall till förbränning, inklusive hårdplast till återvinning- Nordanstigs kommun
Beskrivning: Nordanstigs kommun upphandlar transport och omhändertagande av avfall till förbränning och hårdplast till återvinning
Intern identifierare: 15225
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Transport och omhändertagande av avfall till förbränning, inklusive hårdplast till återvinning- Nordanstigs kommun