2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färsk Fisk
Beskrivning: Kommunerna Falköping, Herrljunga, Hjo, Karlsborg, Skövde, Tibro, Tidaholm, Töreboda och Vårgårda inbjuder till anbudslämning gällande färsk fisk. En förutsättning i upphandlingen är att samtliga upphandlande myndigheter erhåller samma priser, rabatter och övriga villkor.
Intern identifierare: 26/35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15211100 Färska fiskfiléer
Ytterligare klassificering (cpv): 03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000