Officiellt namn: Sölvesborgs kommun Postadress: Repslagaregatan 1 Ort: Sölvesborg Postnummer: SE-294 80 Land: Sverige Att: Lena Hedvall E-post:lena.hedvall@solvesborg.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Mobiltelefoner med tillbehör.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Sölvesborg.
Nuts-kodSE221 Blekinge län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Upphandlingen avser Mobiltelefoner, tjänster och system för administration, säkerhet och kontroll av mobila enheter (EMM).
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
32250000 Mobiltelefoner, 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television, 32550000 Telefonutrustning
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.