110907-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Beläggningsarbeten i Trelleborgs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeläggningsarbeten i Trelleborgs kommun
BeskrivningTrelleborgs kommun och dess bolag bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierareKS 2025/149
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 44113000 Vägbyggnadsmaterial, 44113300 Asfalterat material, 44113310 Asfalterat vägmaterial, 44113320 Asfalterad gatsten, 44113330 Asfalteringsmaterial, 44113600 Bitumen och asfalt, 44113620 Asfalt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000