110934-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
KONSULT FÖR LARMHANTERING OCH DRIFTOPTIMERING
Referensnummer: FB2023-0305
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren har behov av en konsult för löpande larmövervakning via överordnat system samt driftoptimering av tekniska installationer.