Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Interaktiva bildskärmar och mötesrumsteknik
Referensnummer: UH-2020-2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för leverans av interaktiva skärmar och mötesrumsteknik med tillbehör och relaterade tjänster som t.ex. installation, nedmontering och olika support tjänster vilket är beskrivet ytterligare i upphandlingunderlaget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen