111054-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Skogstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2018-1103 Ramavtal Skogliga tjänster Södertälje
Referensnummer: TI 2018-1103
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77200000 Skogstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser skogliga tjänster i Södertälje.