2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeri- och kopieringstjänster
Beskrivning: Tryckeri- och kopieringstjänst, samt exponeringsprodukter.
Intern identifierare: RS2024/1231
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22300000 Vykort, gratulationskort och andra trycksaker, 22400000 Frimärken, checkformulär, sedlar, aktiebrev, reklamtrycksaker, kataloger och manualer, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 22462000 Reklammaterial, 22900000 Diverse trycksaker, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 44423450 Namnskyltar, 79521000 Kopieringstjänster, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79810000 Tryckning, 79811000 Digitaltryckning, 79820000 Trycktjänster, 79823000 Tryckning och leverans, 79824000 Tryckning och distribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000