111118-2025 - Resultat
Sverige – Diverse företagstjänster – e-faktura/ VAN-tjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: e-faktura/ VAN-tjänst
Beskrivning: Regiongemensam elektronisk fakturatjänst
Intern identifierare: RS 2024-00754
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79999000 Skanning och fakturering, 79999200 Fakturering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000