111164-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Väg 77 Eknäs – Ledinge Samordnande BPU
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäg 77 Eknäs – Ledinge Samordnande BPU
BeskrivningVäg 77 Eknäs – Ledinge Samordnande BPU
Intern identifierareKOM-420134
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Motivering för det påskyndade förfarandetTid
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVäg 77 Eknäs – Ledinge Samordnande BPU