11123-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – E-201 Arbetsgator och ledningar, projekt Slakthusområdet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelE-201 Arbetsgator och ledningar, projekt Slakthusområdet
BeskrivningArbetsgator och ledningar för delar av projekt Slakthusområdet.
Intern identifierareE2024-04294
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareE-201 Arbetsgator och ledningar, projekt Slakthusområdet