111304-2018 - ÄndringSverige-Sjöbo: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renhållningsentreprenad
Referensnummer: 17/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsrenhållningen inom Sjöbo kommun.