2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utvecklingsledare InfraSweden
Beskrivning: Kungliga Tekniska högskolan, KTH, inbjuder härmed till att lämna anbud i upphandling gällande utvecklingsledare till det strategiska innovationsprogrammet InfraSweden på ABE-skolan. Upphandlingen ska resultera i tre (3) avtal, en utvecklingsledare per avtal, med tre olika leverantörer, Tänkt avtalstid är från 1 maj 2024 till 30 april 2025, med möjlighet till förlängningar.
Intern identifierare: V-2024-0090
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: AV-konsulttjänster