111337-2025 - Resultat
Sverige – Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar – Hjulgrävmaskin ca 14 ton
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjulgrävmaskin ca 14 ton
BeskrivningUpphandlingen avser köp av en st hjulgrävmaskin i storleksklassen ca 14 ton.
Intern identifierare2024-00095IN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000