Värmdö Kommun inbjuder härmed till att lämna anbud avseende hygien-, hälso- och sjukvårdsartiklar i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 22 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33700000 Hygienartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal för hygien-, hälso- och sjukvårdsartiklar.