111354-2018 - ÄndringSverige-Grums: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter, varm och kall mat Grums kommun
Referensnummer: 2018-0211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning