111395-2024 - Resultat
Sverige – Möbler för sjukvårdsändamål – Möbler till vård och omsorg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMöbler till vård och omsorg
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Föregående meddelande578352-2023
Intern identifierareIU23-3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del