Upphandlingscenter inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ett Ramavtal med en (1) leverantör avseende leveranser av Brandredskap med tillhörande tjänster. Samtliga villkor för avrop/beställning är fastställda i avtalet.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Ytterligare information om Upphandlingscenter och vår verksamhet finns på www.upphandlingscenter.se.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 35111520 Brandbekämpning, skum och liknande medel, 31518200 Nödbelysningsutrustning, 24951210 Pulver för brandsläckare, 39525400 Brandfiltar, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen