11144-2024 - Resultat
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Lidköping Energi AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Lidköping Energi AB
BeskrivningFörsäkringsupphandling avseende Kombinerad företagsförsäkring
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Lidköping Energi AB