111441-2021 - ÄndringSverige-VÄNERSBORG: Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lantbruksförnödenheter
Referensnummer: RS 2020-06199
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lantbruksförnödenheter.