111446-2024 - Resultat
Sverige – Undervisning och utbildning – Upphandling Vuxenutbildning Restaurang
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Vuxenutbildning Restaurang
BeskrivningUpphandling Vuxenutbildning Restaurang
Intern identifierareGya 50/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandling Vuxenutbildning restaurang
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLeverantörsprövning
BeskrivningUpphandling av Vuxenutbildning restaurang
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa villkor
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på uppdrag
BeskrivningUpphandling Vuxenutbildning restaurang
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelRamavtalsvillkor
BeskrivningUpphandling av Vuxenutbildning Restaurang
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelTilldelningskriterier