See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV- och videokonferensutrustning 2023
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ett ramavtal av produkter och tjänster för AV- och videokonferensutrustning.
Föregående meddelande: 587331-2023
Intern identifierare: 23-IU-201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hållbarhetskrav
Beskrivning: Hållbarhetskrav har ställts. se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del