111455-2022 - ÄndringSverige-Kävlinge: Naturgas
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Natur-/Biogasupphandling 2022
Referensnummer: 22/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09123000 Naturgas
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Natur-/Biogas för KKB, KKL och Fastigheter i Kävlinge kommuns bestånd