111471-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Montering av metallkonstruktioner – Stängsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängsel
Beskrivning: Stängsel, montering av stängsel för behov inom Sundsvall och Timrå kommunkoncern.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223100 Montering av metallkonstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90297:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 3+1 år