See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS avrop Fysioterapeut /sjukgymnast till Wesslandia
Beskrivning: Tierps kommun söker fysioterapeut /sjukgymnast till Vård och omsorgsboendet Wesslandia, 6 månader med möjlighet till förlängning 3+3 månader. Tjänstgöringsgrad 75%
Föregående meddelande: 436156-2020
Intern identifierare: 2022-148
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fysioterapeut till Vård och omsorgsboende Wesslandia
Beskrivning: Avrop fysioterapeut genom DIS
Intern identifierare: 1147463-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1147464-1