Försvarets materielverk (FMV) inbjuder härmed till att inkomma med anbud i FMV:s upphandling av Ramavtal Damasker m/54 vita och Livrem parad vit som används vid för större cermoniell verksamhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen