2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service hissar FO Stockholm
Beskrivning: Uppdraget omfattar driftåtgärder, avhjälpande underhåll och planerat underhåll samt svara för beredskap och jourtjänst. Kontraktsarbetena omfattar även mindre uppdateringsarbeten av hissobjekt.
Intern identifierare: SPF2026-007
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Service hissar FO Stockholm