Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Leveransplats
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige
Kompletterande information: Katrineholms kommun Flens kommun Vingåkers kommun
Värde