2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automation components
Beskrivning: Automation components
Intern identifierare: V 2023/2631
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar Engelska (2)