2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dental förbrukning del 3 endodonti, borr, diamanter och puts
Beskrivning: Upphandling av förbrukningsmaterial för endodontistisk behandling samt roterande instrument tex, filar, rotfyllningsmateriel, borr, diamanter och puts.
Intern identifierare: RS 2025-04628
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
Ytterligare klassificering (cpv): 33134000 Tillbehör för endodonti
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000