2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träningshjälpmedel (HMC)
Beskrivning: specifika träningshjälpmedel såsom ståstöd, sängcykel, arm och bentränare till de användare som inte kan ta sig till en träningsanläggning.
Intern identifierare: RJL 2023-1811
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37440000 Träningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33141720 Gånghjälpmedel, 33155000 Utrustning för fysisk behandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL (1)