111854-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Fönsterputsning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputsning av KTH Campus
Referensnummer: V-2019-1141
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser fönsterputsning av objekt på KTH Campus, beläget vid Valhallavägen i Stockholm.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen