2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1252 Bemanningstjänster Interimschefer
Beskrivning: Upphandling avser bemanningstjänster av interimschefer till Södertälje kommun.
Intern identifierare: 24/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Rekryteringstjänst/bemanningstjänst för interimschefer