Upphandlingscenter i samarbete med Linköping-, Norrköping-, Åtvidaberg-, Kinda-, Valdemarsvik-, Söderköping- och Finspångs kommuner inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande sjukvårdsmateriel, förbrukningsmateriel i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141220 Kanyler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen