2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av nummerupplysningstjänst
Beskrivning: Upphandlingen omfattar nummerupplysningstjänst via API. För mer information se bifogat upphandlingsdokument.
Intern identifierare: A307.312/2024-937
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 48333000 Programvara för kontakthantering, 48810000 Informationssystem, 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster, 64223000 Personsökning, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av nummerupplysningstjänst
Intern identifierare: Upphandling av nummerupplysningstjänst